Про компанію

Мидгард-29 - логістична компанія з доставки автомобілів з США і Кореї.

У наші послуги входить повний спектр послуг пригону авто під ключ: підбір, покупка, доставка, розмитнення, ремонт, сертифікація і постановка на облік. Клієнти нам довіряють, тому що гарантовано купують перевірений автомобіль за ціною до 40% нижче ринкової в Україні.

Ми організували максимально комфортний процес угоди для клієнта: без прихованих платежів, з повним інформуванням про процес і етапі пригону і зрозумілою економією (нема на якості доставляється авто, а на оптових цінах доставки і роботі без посередників).

Доставка і розмитнення авто з США в Одесі

Якщо ви зацікавлені в тому, щоб замовити і пригнати авто із США, пропонуємо розібратися гранично уважно в тому, чому це так вигідно і чому ви нічим не ризикуєте, співпрацюючи з Мидгард.

Для участі в закритих торгах на страхових аукціонах, таких як Copart, IAAI і Manheim, необхідно мати американську дилерську ліцензію, тобто, приватному особі провести операцію купівлі машини на аукціоні в Америці самостійно буде вкрай складно. Тому це питання варто довірити компанії, яка допоможе з оформленням угоди і підбором автомобіля, що підходить під ваші побажання і можливості. Саме етап вибору автомобіля найбільш важливий і вимагає професійного підходу. Довіривши це питання нашим менеджерам, ви повністю знімаєте з себе ризик отримати несправне авто з необхідністю дорогого і складного ремонту. На етапі вибору варіанта ми надаємо всю необхідну інформацію для прийняття рішення, в тому числі про кількість власників, ДТП, пошкодженнях і історії ремонту. Ще перед початком торгів наші фахівці зроблять попередню оцінку вартості ремонту такого автомобіля та розкажуть про переваги чи недоліки придбання того чи іншого авто. Будучи повністю обізнаним про нюанси придбаного в Америці автомобіля, ви нічим не ризикуєте. На щастя, всі інструменти для отримання і аналізу такої інформації доступні.

Американський авторинок - це, перш за все, найширший вибір транспортних засобів. Серед найбільш популярних американських авто такі легендарні марки, як Jeep, Chevrolet, Ford, Cadillac і інші. Купити авто з Америки можна легко, без ризиків і з вигодою. Досить - довірити цей процес професіоналам!

Купити або продати з Кореї

Щодо свіжий ринок пригону авто з Кореї пропонує на сьогоднішній день доступні можливості по покупці старих авто на аукціонах. Модельний ряд корейських автомобілів добре знайомий українському споживачеві, ніж обумовлюється висока популярність і, отже, перевірене ринку послуг з прижени авто з Кореї. Тому якщо ви плануєте придбання KIA, Hyundai, SsangYoung, рекомендуємо ознайомитися з можливістю доставки авто з Кореї - сьогодні це вигідно, надійно і доступно кожному.

Чому доставка авто з США і Кореї - така популярна послуга?

Крім серйозної економії ваших коштів, ринок пригону авто пропонує ряд переваг:

практичність, місткість і високий рівень комфорту автомобілів;
на сьогоднішній день при ретельному і уважному підході ризики зводяться до нуля;
величезний вибір і велика кількість пропозицій на страхових аукціонах в штатах і Кореї;
відсутність законодавчих обмежень і заборон на ввезення авто;
можливість придбання колекційних / ексклюзивних ТЗ;
прийнятні терміни покупки, доставки і розмитнення.