Сертифікація авто
з США і Кореї в Одесі

Автомобілі, привезені з США і Кореї в Україну, спочатку необхідно привести до європейських стандартів, тобто, замінити частину обладнання і функціоналу. Після чого можна отримати сертифікат відповідності і ставити їх на облік.

Що повинна підтвердити сертифікація авто з США

Сертифікат видається на ті американські машини, в яких усунуті принципові відмінності від європейських:

 • Всі поворотні ліхтарі жовті, а не червоні.
 • Лобові і бічні стекла повністю прозорі, а не тоновані.
 • Світлові прилади не мають тонування.
 • На спідометрах відстань вимірюється кілометрами, а не милями. Температура - за Цельсієм, а не за Фаренгейтом
 • Хімічний склад викидів двигуна не перевищує встановленого нормами Євро-5.
 • Можливі інші принципові відмінності в машинах, виготовлених на замовлення.

Сертифікація авто в Одесі

Компанія Мидгард допомагає сертифікувати автомобілі, доставлені в Одесу з США. Наші фахівці мають великий практичний досвід, знання українських та міжнародних стандартів, оперативну інформацію про зміни в законодавстві. Вони контролюють заміну і перепрограмування компонентів авто, розраховують вартість робіт, ініціюють і проводять процедуру сертифікації.

Для неї необхідно надати документи на покупку і доставку транспортного засобу, прикріплені до заповненої формі на сертифікацію. Експерти обстежують автомобіль, проводять тестування і лабораторні дослідження. Всі заходи можуть зайняти кілька годин.

Професійна послуга по сертифікації автомобіля з США позбавить вас від невиправданих втрат часу, енергії та коштів. Ви укладаєте договір з нами, а потім отримуєте на руки готовий сертифікат.

Звертайтесь до професіоналів! Звертайтеся в компанію Мидгард!

Залишайте заявку на безкоштовний підбір
Залиш заявку і отримай консультацію від нашого кращого фахівця!

  Форма заполнения

  Ремонт авто
  з США

  Наведені з-за кордону автомобілі в більшості випадків вимагають ремонту в різному обсязі. В процесі оформлення покупки автомобіля з США в компанії Мидгард, ви отримуєте попередню оцінку ремонту авто з США від менеджера, тому ще до початку торгів розумієте, у скільки в цілому обійдеться вам автомобіль разом з ремонтом. Така попередня вартість ремонту американського автомобіля розраховується виходячи з інформації про стан авто, детального аналізу фотографій, аналізу інформації з офіційних звітів про історію транспортних засобів.

  Особливість відновлення машин з США - це підбір і покупка запчастин. Якщо вам необхідна допомога в цьому питанні, фахівці компанії Мидгард допоможуть з підбором і покупкою запчастин. Ремонт також можливо замовити в нашій компанії на партнерському СТО. Маючи досвід роботи з американськими автомобілями, а також оптові канали поставок автозапчастин, ми можемо надати найбільш вигідні і професійні умови для своїх клієнтів.

  Ремонт авто з Кореї

  Що стосується автомобілів з Кореї, привезені звідти машини в меншій кількості продаються з аварійної історією, ніж з США. Найчастіше, машиною можна буде повноцінно користуватися відразу після надходження в Україну. Однак вони також в деяких випадках вимагають діагностики, ремонту і відновлення (в разі, підбору і покупки авто за допомогою фахівців Мидгард, всі ці моменти обговорюють ще на етапі підбору, тому наш клієнт завжди знає, чи потрібен буде ремонт і який).

  Так звані "корейці" мають свої особливості та нюанси. Але незалежно від того, який автомобіль ви вибрали або придбали, ми можемо допомогти з ремонтом корейських авто на партнерському СТО. Доступність запчастин, в даному випадку, відіграє вам на руку. Іншою перевагою таких авто, є доступність самого ремонту. З урахуванням оптових поставок запчастин і великого досвіду в обслуговуванні корейських автомобілів, ми спільно зі своїми партнерами надаємо клієнтам найбільш вигідні і професійні послуги по ремонту та діагностиці автомобілів корейського виробництва в Одесі.

  Крім послуг з ремонту, ми надаємо роботи по підбору, придбання і доставку автомобілів з США і Кореї. Для консультації по будь-якого питання, зв'яжіться з нами вже зараз!

  Залишайте заявку на безкоштовний підбір
  Залиш заявку і отримай консультацію від нашого кращого фахівця!

   Форма заполнения