Ремонт авто
з США і Кореї в Одесі

Наведені з-за кордону автомобілі в більшості випадків вимагають ремонту в різному обсязі. В процесі оформлення покупки автомобіля з США в компанії Мидгард, ви отримуєте попередню оцінку ремонту авто з США від менеджера, тому ще до початку торгів розумієте, у скільки в цілому обійдеться вам автомобіль разом з ремонтом. Така попередня вартість ремонту американського автомобіля розраховується виходячи з інформації про стан авто, детального аналізу фотографій, аналізу інформації з офіційних звітів про історію транспортних засобів.

Особливість відновлення машин з США - це підбір і покупка запчастин. Якщо вам необхідна допомога в цьому питанні, фахівці компанії Мидгард допоможуть з підбором і покупкою запчастин. Ремонт також можливо замовити в нашій компанії на партнерському СТО. Маючи досвід роботи з американськими автомобілями, а також оптові канали поставок автозапчастин, ми можемо надати найбільш вигідні і професійні умови для своїх клієнтів.

Ремонт авто з Кореї

Що стосується автомобілів з Кореї, привезені звідти машини в меншій кількості продаються з аварійної історією, ніж з США. Найчастіше, машиною можна буде повноцінно користуватися відразу після надходження в Україну. Однак вони також в деяких випадках вимагають діагностики, ремонту і відновлення (в разі, підбору і покупки авто за допомогою фахівців Мидгард, всі ці моменти обговорюють ще на етапі підбору, тому наш клієнт завжди знає, чи потрібен буде ремонт і який).

Так звані "корейці" мають свої особливості та нюанси. Але незалежно від того, який автомобіль ви вибрали або придбали, ми можемо допомогти з ремонтом корейських авто на партнерському СТО. Доступність запчастин, в даному випадку, відіграє вам на руку. Іншою перевагою таких авто, є доступність самого ремонту. З урахуванням оптових поставок запчастин і великого досвіду в обслуговуванні корейських автомобілів, ми спільно зі своїми партнерами надаємо клієнтам найбільш вигідні і професійні послуги по ремонту та діагностиці автомобілів корейського виробництва в Одесі.

Крім послуг з ремонту, ми надаємо роботи по підбору, придбання і доставку автомобілів з США і Кореї. Для консультації по будь-якого питання, зв'яжіться з нами вже зараз!

Залишайте заявкуна безкоштовний підбір
Залиш заявку і отримай консультацію від нашого кращого фахівця!

    Форма заполнения