Вибір автомобілів
з аукціонів

Перед покупкою будь-якого автомобіля, ви, швидше за все, вже маєте свій набір вимог і критеріїв, за якими здійснюєте підбір відповідного транспортного засобу. Хоча на перший погляд може здатися, що вибір моделей і марок обмежений при підборі машин з Америки і Кореї, насправді це не так. Співпрацюючи з Мидгард, ви отримуєте доступ до величезного вибору автомобілів аукціонів Copart, IAAI, Manheim, на яких щодня торгуються лотів. З огляду на, що наші фахівці щодня моніторять ринок і відстежують всі нові лоти, ви отримаєте таким чином кращу вибірку в залежності від ваших вимог до обирається авто з США або Кореї.

Підбір машини

Перед торгами наш менеджер відправляє кілька варіантів авто, які підібрали виходячи з ваших побажань. До кожного варіанту додається інформація про його переваги. Ви обираєте найкращий варіант, після чого менеджер надає вам таку інформацію:

  • історія обслуговування авто (в даному документі є інформація по кількості власників, кількості ДТП, якості обслуговування на СТО);
  • таблиця розрахунку вартості авто від моменту покупки авто на аукціоні до постановки на облік;
  • приблизна вартість ремонту.

Одна з головних завдань нашої компанії - зробити покупку авто з Америки або Кореї безпечної для вас. Тому перевірка лота і підбір безпечного варіанту за намічений бюджет - один з найважливіших етапів процесу покупки.

Таким чином, Ви, маючи досить великий вибір автомобілів, з можливістю консультації з нашими менеджерами, а також інформацією про автомобіль, можете зробити абсолютно зважений і правильний вибір. Після чого - починаються торги за обраний вами автомобіль.

Торги

Підбір авто з США відбувається з лотів на аукціонах Copart, IAAI і Manheim; підбір авто з Кореї - на корейських страхових майданчиках. За правилами аукціону вносите страховий депозит (залежить від вартості покупки авто) на розрахунковий рахунок компанії. Після виграшу авто сума страхового депозиту входить у вартість розрахунку за авто. Якщо з яких-небудь причин ви передумали брати участь в торгах, страховий депозит повертається в повному обсязі, без будь-яких штрафних санкцій.

Окремо варто сказати, що покупка авто здійснює тільки після багатоетапної і та всебічної перевірки лота на предмет його стану. Наші менеджери - експерти з багаторічним досвідом роботи з автомобілями. Наявність знань і досвіду виключає ймовірність увійти в торги за неякісний і небезпечний лот. Важливий момент - не будучи впевненим у стані автомобіля, менеджер не вступає в торги. І тільки після глибокого аналізу, розрахунку та вивчення всієї інформації, яку можливо отримати з різноманітних джерел, менеджер буде готовий вступити в торги.

Щоб почати процес підбору і покупки авто з Америки або Кореї, досить зв'язатися з одним з наших менеджерів. Зробити це можна, залишивши заявку на сайті, зателефонувавши за вказаним на сайті телефоном або написавши в будь-який зручний месенджер. Залиште запит на підбір авто вже зараз!

залишайте заявкуна безкоштовний підбір
Залиш заявку і отримай консультацію від нашого кращого фахівця!

    Форма заполнения