Доставка автомобілів
з аукціонів

Сучасний вторинний ринок транспортних засобів має значну частку б / у автомобілів, пригнаних з Кореї і Сполучених Штатів. Такий тренд заснований на тому, що авто з інших ринків значно відрізняються показниками вартості і комплектацією.

Купівля авто потребує особливої ​​уваги до транспортування, якій передує підбір машини і безпосередньо аукціон. Брати участь в торгах на території США і Кореї без наявності відповідних ліцензій неможливо. Компанія Midgard-auto має ліцензію на участь в аукціоні, тому ви можете замовити стару машину з Америки або Кореї, або ж купити її з нашого каталогу. Ціни при цьому будуть нижчі за середні по ринку, що робить такий спосіб покупки більш актуальним для українського покупця.

Як відбувається доставка автомобілів з аукціонів?

Придбання вживаного авто відбувається через торги на аукціоні. У разі вдалого укладання угоди транспортний засіб відправляється на навантаження і відправлення. На вартість транспортування впливають кілька факторів:

 • з якого порту здійснюється відправка. Це особливо важливо для Америки, так як відправка з порту на західному узбережжі обійдеться дорожче, ніж з східного;
 • швидкість транспортування. Здійснити трансфер купленого авто можна двома способами. До першого відносять класичний варіант перевезення з будь-якого порту Америки до Одеси. Другий - відправка машини в порти Європи, а потім перевезення в Україну. Другий варіант виходить швидше, і, як наслідок, його ціна на порядок вище;
 • послуги трекінгу Midgard-auto надає безкоштовно.

Транспортування здійснюється з дотриманням всіх норм безпеки. Так, перевізник виконує надійну фіксацію автомобіля для виключення його пошкодження, а також обладнує кожне авто трекером. Ця технологія дозволяє власнику відстежувати транспорт.

Прибувши в український порт, машина проходить ретельний огляд, а також процес оформлення документації до розмитнення. При проходженні митниці потрібно оплата процедури очищення, а також акцизу. Акциз - це збір, який має на увазі собою базову ставку, помножену на коефіцієнти обсягу двигуна і віку авто.

Переваги доставки авто з США і Кореї

Процес доставки включає в себе безпосередньо трансфер авто, а також проходження митного контролю та розмитнення. Щоб уникнути цих складнощів бюрократичної системи, зверніться до фахівців Midgard-auto, які забезпечать:

 • проведення аукціону;
 • оперативність і якість навантаження і доставки з Кореї або США;
 • безпечний трансфер. Перевізник відповідає за фіксацію і цілісність транспорту;
 • огляд прибулого транспортного засобу. Проводиться перевірка на предмет невідповідності якості та технічних характеристик;
 • проведення розмитнення, постанова на облік і оформлення документації. Процедура митного контролю відбувається під ключ, що забезпечує мінімальні витрати часу і коштів для власника;
 • доставка з порту в гараж. Після взяття на облік авто вирушає в гараж або на місце ремонту.

Замовити послуги і купити авто за ціною нижче за ринок можна на сайті Midgard-auto.

Залишайте заявку на безкоштовний підбір
Залиш заявку і отримай консультацію від нашого кращого фахівця!

  Форма заполнения