Авто з
США і Кореї

З економією до 40% від
ринкової вартості України
Перевага покупки
авто у Мідгард
Страхування
авто
Від додаткових ушкоджень
Власна
служба в порту
Працюючи без посередників, можемо надати найнижчі тарифи на оформлення в порту і найкоротші терміни на видачу авто
Оптові ціни
На доставку авто для роздрібних клієнтів
Повний супровід
Клієнта від підбору авто на аукціоні до постановки на облік в МРЕВ
Низькі тарифи на послуги
Наша мета – зробити сервіс покупки авто з США доступним для кожного, незалежно від бюджету покупки
Мы на
связи 24/7
Менеджери завжди на зв’язку і в будь-який момент готові відповісти на всі питання і допомогти у складній ситуації, що виникла на будь-якому етапі покупки – доставки – розмитнення – сертифікації
Страхування авто
Від додаткових ушкоджень
Власна служба в порту
Працюючи без посередників, можемо надати найнижчі тарифи на оформлення в порту і найкоротші терміни на видачу авто
Оптові ціни
На доставку авто для роздрібних клієнтів
Повний супровід
Клієнта від підбору авто на аукціоні до постановки на облік в МРЕВ
Низькі тарифи на послуги
Наша мета – зробити сервіс покупки авто з США доступним для кожного, незалежно від бюджету покупки
Ми на зв’язку 24/7
Менеджери завжди на зв’язку і в будь-який момент готові відповісти на всі питання і допомогти у складній ситуації, що виникла на будь-якому етапі покупки – доставки – розмитнення – сертифікації
Як відбувається
процес покупки
Попередня консультація
01
Ще на етапі консультації підберемо декілька варіантів авто, максимально підходять під ваші вимоги: по типу ТС (седан або кросовер), комплектації, пробігу, бюджету; розповімо, з якими

детальніше

ушкодженнями і у яких продавців рекомендується купувати авто, щоб уникнути проблем з ремонтом; надамо інформацію про терміни, етапи та вартості доставки і послуг.

закрити

Підписання договору
02
Перед торгами необхідно укласти офіційний двосторонній договір, в якому закріплюються права та обов’язки кожної зі сторін, гарантії, терміни та інші важливі елементи угоди.

детальніше

За правилами аукціону вносите страховий депозит (залежить від вартості покупки авто) на розрахунковий рахунок компанії. Після виграшу авто сума страхового депозиту входить у вартість розрахунку за авто. Якщо з яких-небудь причин ви передумали брати участь в торгах, страховий депозит повертається в повному обсязі, без будь-яких штрафних санкцій.

закрити

Участь в торгах
03
Головне завдання менеджера Мидгард – вигідно і безпечно для клієнта придбати авто, не виходячи за рамки наміченого бюджету. Перед торгами наш менеджер відправляє кілька варіантів авто з

детальніше

інформацією про їх переваги. Ви обираєте найкращий варіант, після чого менеджер надає вам таку інформацію:
 • Історію обслуговування авто. В даному документі є інформація по кількості власників, кількості ДТП, якості обслуговування на СТО.
 • Таблиця розрахунку вартості авто від моменту покупки авто на аукціоні до постановки на облік. Приблизну вартість ремонту. Ніяких прихованих платежів.
Якщо ставка виявилася виграшна, автомобіль потрапляє в наш кабінет і закріплюється за компанією.

закрити

Оплата виграного лота
04
Після виграшу автомобіля вам необхідно оплатити його вартість. На ваше ім’я виставляється 2 інвойсу: 1-й інвойс – це вартість авто з аукціонними зборами, 2-й інвойс – вартість доставки авто з майданчика

детальніше

на аукціоні в порт України. Оплата відбувається через банк шляхом безпечного міжнародного переказу SWIFT. Після оплати ви є власником авто і вантажоодержувачем.

закрити

Доставка авто з майданчика в США в порт відправки
05
Після оплати наші партнери в США доставляють авто з майданчика на аукціоні в найближчий порт. У порту авто детально фотографують, завантажують в контейнер, і воно відправляється в порт України. весь процес

детальніше

займає в середньому 7-14 днів.

закрити

Доставка авто з порту відправлення США в порт прибуття України
06
Даний процес займає в середньому 30-45 днів в залежності від віддаленості порту відправки в США. Ви зможете відслідковувати трекінг по контейнеру в режимі реального часу і стежити за процесом доставки
Експедиція в порту України. Митне очищення
07
Митне очищення. Отже, контейнер доставлений в порт України: там наш співробітник відкриває контейнер, детально фотографує ваш автомобіль і готує повний пакет документів для проходження

детальніше

проходження митного очищення. Вам лише необхідно сплатити в казну країни суму митного очищення.

закрити

Ремонт
08
Після видачі автомобіля, його необхідно відремонтувати. Якщо вам необхідна допомога в ремонті, ми допоможемо з підбором запчастин і зробимо ремонт на партнерському СТО.
Сертифікація
09
Відновивши автомобіль, потрібно буде зробити довідку про відповідність автомобіля стандарту ЄВРО-5.
Постановка на облік в МРЕВ
10

З повним пакетом документів в Сервісному центрі МВС ви оформляєте українські номери на авто.

Вітаємо з вдалим придбанням!

Відгуки
наших клієнтів
З нами ви економите
в середньому від 30 до 40%
Менеджер
Олена Володимирівна
1600 $
Вартість авто під
замовлення з аукціону
Аукціонний
збір
420 $
400 $
Наша
комісія
Морський
фрахт
625 $
1350 $
Митні
платежі
послуги
в порту
650 $
Разом5425 $
9000 $
Ціни на аналогічний автомобіль в Україні
Відповіді на
часті питання
Чому у вас виходить дешевше, ніж в інших компаніях?

Чому у вас виходить дешевше, ніж в інших компаніях?

Ми не намагаємося заощаджувати шляхом компромісів в плані якості доставляється авто. Наші клієнти отримують максимально вигідну угоду завдяки двом основним факторам:

  1. доставка машини з США і Кореї відбувається за оптовими тарифами, і ми зберігаємо ці ціни для своїх клієнтів;
  2. на кожному етапі доставки авто з США або Кореї ми працюємо без посередників, в порту відправлення працюють наші партнери, що дає нам можливість запропонувати доступні тарифи і максимально стислі терміни.
Які документи потрібні для оформлення?

Тільки паспорт і ІПН.

Як бути впевненим в тому, що авто буде справний?

Ще на етапі попереднього добору наші менеджери уважно вивчають авто на предмет серйозних поломок і "відсіюють" їх, надаючи вам в якості варіантів тільки авто з незначними ушкодженнями, які в подальшому не впливають на експлуатацію. Також перед початком участі в торгах за обраним авто, менеджер відправляє вам інформацію про історію обслуговування і кількості власників з попередніми прорахунком можливої ​​вартості ремонту незначних пошкоджень.

Чи правда, що всі авто з Америки потопельники?

Ні, на аукціонах представлені, в основному, авто з ушкодженнями, багато серед них - з незначними. Підібрати авто з мінімальними пошкодженнями допоможуть наші менеджери. У той час як, наприклад, аукціон Manheim, з яким ми працюємо, в тому числі, пропонує до продажу старі авто без пошкоджень. Крім того, в Америці є всі ресурси для перевірки стану авто: звіти CarFax і Autocheck, фотографії з аварій, по вин-номеру і т.д. Перевіряючи цю інформацію, ми можемо з упевненістю сказати, що привеземо для вас автомобіль, який повністю задовольняє ваші вимоги.

Чому привезти авто з Америки або Кореї дешевше, ніж купити таку ж в Україні?

Робота зі страховими компаніями в Америці не вигідно відновлювати навіть незначно пошкоджені авто, їх вигідніше продати, а власнику - отримати компенсацію і придбати нове авто. Крім того, відновлення ТЗ належним чином в Америці коштує в рази дорожче, ніж у нас (враховуйте, що в Америці користуватися пошкодженим авто не можна до відновлення, на нього видають відповідний сертифікат). Звідси виникає разюча різниця в ціні з українським ринком.

Скільки потрібно чекати авто з моменту оформлення договору і до його отримання?

Термін доставки машини з аукціону США / Кореї становить від 6 до 8 тижнів в залежності віддаленості порту відправлення.

автомобільні аукціони
з якими ми працюємо
IAAI
Copart
Manheim
Декілька слів
про нас

Мидгард-29 – логістична компанія з доставки автомобілів з США і Кореї.

У наші послуги входить повний спектр послуг автомобільна арматура під ключ: підбір, покупка, доставка, розмитнення, ремонт, сертифікація і постановка на облік. Клієнти нам довіряють, тому що гарантовано купують перевірений автомобіль за ціною до 40% нижче ринкової в Україні.

Ми організували максимально комфортний процес угоди для клієнта: без прихованих платежів, з повним інформуванням про процес і етапі пригону і зрозумілою економією (нема на якості доставляється авто, а на оптових цінах доставки і роботі без посередників).

Доставка і розмитнення авто з США в Одесі

Якщо ви зацікавлені в тому, щоб замовити та пригнати авто із США, пропонуємо розібратися гранично уважно в тому, чому це так вигідно і чому ви нічим не ризикуєте, співпрацюючи з Мидгард.

Для участі в закритих торгах на страхових аукціонах, таких як Copart, IAAI і Manheim, необхідно мати американську дилерську ліцензію, тобто, приватній особі провести операцію купівлі машини на аукціоні в Америці самостійно буде вкрай складно. Тому це питання варто довірити компанії, яка допоможе з оформленням угоди і підбором автомобіля, що підходить під ваші побажання і можливості. Саме етап вибору автомобіля найбільш важливий і вимагає професійного підходу. Довіривши це питання нашим менеджерам, ви повністю знімаєте з себе ризик отримати несправне авто з необхідністю дорогого і складного ремонту. На етапі вибору варіанта ми надаємо всю необхідну інформацію для прийняття рішення, в тому числі про кількість власників, ДТП, пошкодженнях і історії ремонту. Ще перед початком торгів наші фахівці зроблять попередню оцінку вартості ремонту такого автомобіля та розкажуть про переваги чи недоліки придбання того чи іншого авто. будучи повністю обізнаним про нюанси придбаного в Америці автомобіля, ви нічим не ризикуєте. На щастя, всі інструменти для отримання і аналізу такої інформації доступні.

Американський авторинок – це, перш за все, найширший вибір транспортних засобів. Серед найбільш популярних американських авто такі легендарні марки, як Jeep, Chevrolet, Ford, Cadillac і інші.Купити авто з Америки можна легко, без ризиків і з вигодою. Досить – довірити цей процес професіоналам!

Купити або продати з Кореї

Щодо свіжий ринок пригону авто з Кореї пропонує на сьогоднішній день доступні можливості по покупці старих авто на аукціонах. Модельний ряд корейських автомобілів добре знайомий українському споживачеві, ніж обумовлюється висока популярність і, отже, перевірене ринку послуг з прижени авто з Кореї. Тому якщо ви плануєте придбання KIA, Hyundai, SsangYoung, рекомендуємо ознайомитися з можливістю доставки авто з Кореї – сьогодні це вигідно, надійно і доступно кожному.

Чому доставка авто з США і Кореї – така популярна послуга?

Крім серйозної економії ваших коштів, ринок пригону авто пропонує ряд переваг:

 • практичність, місткість і високий рівень комфорту автомобілів;
 • на сьогоднішній день при ретельному і уважному підході ризики зводяться до нуля;
 • величезний вибір і велика кількість пропозицій на страхових аукціонах в штатах і Кореї;
 • відсутність законодавчих обмежень і заборон на ввезення авто;
 • можливість придбання колекційних / ексклюзивних ТЗ;
 • прийнятні терміни покупки, доставки і розмитнення.